loading

Webinar „Banki -swoje, TSUE – swoje”


Ostatnie miesiące pełne były nowych wydarzeń w sprawach kredytów „frankowych”, począwszy od braku uchwały SN, poprzez wyroki Trybunału unijnego i nowe fakty w głośnej sprawie „frankowej” Państwa Dziubak, po propozycje ugód składane przez banki. Po analizie orzeczeń, zweryfikowaniu propozycji ugodowych i dokumentów udostępnianych przez banki, zbieramy informacje które przedstawimy Państwu już jutro podczas webinaru on-line na kanale Bankowebezprawie.pl.
1. Wyroki Trybunału unijnego – dokładnie zostaną omówione orzeczenia Trybunału unijnego tj. wyrok francuskiego kredytu CHF banku BNP Paribas, postanowienie w polskiej sprawie kredytu CHF.
2. Kredyty banku GeMoney – jak należy podejść do kredytów tego banku po wyroku TSUE z końca kwietnia?
3. Jak przystąpienie Rzecznika Finansowego może wpłynąć na sprawę Państwa Dziubak? Co dzieje się w najbardziej znanej w Polsce sprawie „frankowej”?
4. Odpowiemy sobie na pytanie dlaczego umowy kredytowe są nieważne i dlaczego nie ma sensu czekać z pozwem (w szczególności do czasu uchwały SN, która jak wiemy nie ma wyznaczonego terminu jej wydania).
5. Jak wyglądają ugody z bankami? Czy propozycje banków są korzystne dla kredytobiorców? Czy propozycje ugód obarczone są jakimś ryzykiem?
Webinar poprowadzi radca prawny Sylwester Kasprzewski
Czwartek (24 czerwca), godz. 19:00, transmisja na żywo na kanale na facebooku Bankowebezprawie.pl!
Więcej informacji pod linkiem: https://fb.me/e/53VUYZRqX
Zapraszamy!!!

AktualnościMateriały do obejrzenia

Sylwester KasprzewskiAuthor posts

Członek Forum Prawników Finansowych skupiających radców prawnych i adwokatów z całej Polski specjalizujących się w sporach z bankami w spawach kredytów „frankowych”, obligacji korporacyjnych, polisolokat. Aktywny członek Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu, członek Rady Fundacji Pomocy Prawnej GRYF oraz członek i współtwórca kilku szczecińskich organizacji. Od kilku lat związany z ochroną praw konsumenta, prawem bankowym i relacji na linii przedsiębiorca – konsument. Posiada szeroką wiedzę z zakresu produktów finansowych oferowanym konsumentom na polskim rynku, ochrony praw konsumentów. Na swoim koncie ma wygrane sprawy tzw. kredytów „frankowych”, polisolokat, podmiotami zajmującymi się skupem wierzytelnościami. Pomaga chronić majątek i stawiać na nogi dłużników. Zajmuje się na skalę ogólnopolską sprawami tzw. „frankowiczów”. Współpracuje z osobami inwestującymi w zakup nieruchomości, a także osobami prowadzącymi lokalne działalności gospodarcze. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i wystąpieniach eksperckich w zakresie spraw prowadzonych w Kancelarii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.