loading

Rozmowa o sprawach „frankowych” w Radio Szczecin – r.pr. Sylwester Kasprzewski oraz prezes SBB Arkadiusz Szcześniak


W dniu 2 listopada 2020 roku o 21:30 mec. Sylwester Kasprzewski oraz Arkadiusz Szcześniak (Prezes Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu) byli gośćmi redaktora Pana Konrada Wojtyły w audycji Radio Szczecin na wieczór.

Podczas audycji poruszony został temat wpływu wyroku Trybunału unijnego ws. Państwa Dziubak na orzecznictwo w sprawach „frankowych”, o korzyściach jakie mogą uzyskać kredytobiorcy po prawomocnym wyroku stwierdzającym nieważność lub odfrankowienie umowy, a także o pozwach indywidualnych i grupowych przeciwko bankom.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

Źródło: https://radioszczecin.pl/276,9282,i-te-franki-szwajcarskie?fbclid=IwAR1sztP0us5c9Ht4V6nfacS6AlBgbNd69JDA_xHXnFsi3WKI_B_yPLk_mNM

AktualnościMateriały do obejrzenia

Sylwester KasprzewskiAuthor posts

Członek Forum Prawników Finansowych skupiających radców prawnych i adwokatów z całej Polski specjalizujących się w sporach z bankami w spawach kredytów „frankowych”, obligacji korporacyjnych, polisolokat. Aktywny członek Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu, członek Rady Fundacji Pomocy Prawnej GRYF oraz członek i współtwórca kilku szczecińskich organizacji. Od kilku lat związany z ochroną praw konsumenta, prawem bankowym i relacji na linii przedsiębiorca – konsument. Posiada szeroką wiedzę z zakresu produktów finansowych oferowanym konsumentom na polskim rynku, ochrony praw konsumentów. Na swoim koncie ma wygrane sprawy tzw. kredytów „frankowych”, polisolokat, podmiotami zajmującymi się skupem wierzytelnościami. Pomaga chronić majątek i stawiać na nogi dłużników. Zajmuje się na skalę ogólnopolską sprawami tzw. „frankowiczów”. Współpracuje z osobami inwestującymi w zakup nieruchomości, a także osobami prowadzącymi lokalne działalności gospodarcze. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i wystąpieniach eksperckich w zakresie spraw prowadzonych w Kancelarii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.