loading

Kredyty „frankowe” w czasie epidemii, czyli o tym jak działają sądy, czy można starać się o zabezpieczenie roszczeń i o co chodzi z przedawnieniem


Jednym z największych zmartwień kredytobiorców w czasie epidemii jest wahający się kurs franka szwajcarskiego, co bezpośrednio wpływa na wysokość rat kredytowych. Sytuacja gospodarcza oraz zamknięcie wielu przedsiębiorstw zmusza konsumentów do występowania o wakacje kredytowe, które niosą za sobą konsekwencje w postaci naliczanego dodatkowego oprocentowania lub wydłużenia okresu kredytowania. Ponadto sądy działają w bardzo ograniczonym zakresie, co nasuwa wątpliwości w zakresie spraw które toczą się przed sądami w ich sprawach kredytowych… 

Uporządkowana odpowiedź na powyższe informacje znajduje się w prezentacji, która została przedstawiona podczas webinaru dla kredytobiorców. Pod poniższym linkiem o nazwie „Prezentacja” mogą Państwo pobrać plik w formacie pdf.

Prezentacja

Informacje w prezentacji są przedstawione w bardzo skróconej wersji, a wręcz – uporządkowane zagadnienia, które dokładnie były omówione podczas czwartkowego webinaru. Dla osób, które nie mogły uczestniczyć w wideokonferencji, zostanie ona udostępniona na YouTube.

Zachęcamy do wejścia na kanał Gryf – Radcy Prawni na youtube.com. Za kilka dni zostanie upubliczniona tam wideokonferencja, podczas której szczegółowo zostały omówione wszystkie slajdy z prezentacji.

Gryf – Radcy Prawni

Zapraszamy do subskrybowania kanału – radca prawny Sylwester Kasprzewski przygotowuje cykl filmów wyjaśniających poszczególne zagadnienia związane z kredytami CHF. Będą one niebawem opublikowane na kanale.

AktualnościDo przeczytania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *