loading

89 wyroków w sprawach „Frankowych” w 2021 roku, łącznie 108 wygranych z bankami!


W 2021 roku uzyskaliśmy 89 wyroków w sprawach kredytów CHF – wszystkie wyroki są wygranymi dla naszych klientów.
Klienci pozywali banki, ale również byli pozywani przez banki. Niezależnie od tego w jakiej roli występowali (powodów lub pozwanych), uzyskaliśmy wygraną z bankiem.
Wiele spraw było bardzo zawiłych, mieszkania były wynajmowane, zarejestrowane były działalności gospodarcze. Prowadzimy sprawy dla pracowników banków, ekonomistów, prawników. Niezależnie od sytuacji kredytobiorcy, najważniejszy cel naszej współpracy udało się osiągnąć – wygrana z bankiem!
Nieważności umów kredytowych (w tym również prawomocne wyroki) umów banków:
BPH, GeMoney, PKO BP, Nordea, mBank, GETIN, Millennium, Kredyt Bank (Santander Bank Polska), Deutsche Bank, Polbank, Fortis i BGŻ (obecnie BNP Paribas Bank Polska S.A.), Lukas Bank (obecnie Credit Agricole Bank Polska S.A.)
Sprawy prowadzą r.pr. Sylwester Kasprzewski oraz adw. Marzena Młocicka wraz z zespołem Kancelarii GRYF!
+48 661 329 563
chf@gryfpro.pl

AktualnościDo przeczytaniaWyroki

Sylwester KasprzewskiAuthor posts

Członek Forum Prawników Finansowych skupiających radców prawnych i adwokatów z całej Polski specjalizujących się w sporach z bankami w spawach kredytów „frankowych”, obligacji korporacyjnych, polisolokat. Aktywny członek Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu, członek Rady Fundacji Pomocy Prawnej GRYF oraz członek i współtwórca kilku szczecińskich organizacji. Od kilku lat związany z ochroną praw konsumenta, prawem bankowym i relacji na linii przedsiębiorca – konsument. Posiada szeroką wiedzę z zakresu produktów finansowych oferowanym konsumentom na polskim rynku, ochrony praw konsumentów. Na swoim koncie ma wygrane sprawy tzw. kredytów „frankowych”, polisolokat, podmiotami zajmującymi się skupem wierzytelnościami. Pomaga chronić majątek i stawiać na nogi dłużników. Zajmuje się na skalę ogólnopolską sprawami tzw. „frankowiczów”. Współpracuje z osobami inwestującymi w zakup nieruchomości, a także osobami prowadzącymi lokalne działalności gospodarcze. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i wystąpieniach eksperckich w zakresie spraw prowadzonych w Kancelarii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.